"Domek Na Wsi"

WYNAJEM STYLOWEGO WIEJSKIEGO DOMU W GÓRACH! Rodzinny wypoczynek w "Domku Na Wsi" - Cisza i prywatność w samym sercu Karkonoszy/Karpacz. | rezerwuj

Nasz „Domek na Wsi” zachwyci Państwa swoją subtelnością i niepowtarzalnym pięknem stylowej wiejskiej willi w górach i jego komfortową lokalizacją w bezpośrednim sąsiedztwie Karpacza ! 

Niecałe 5 min. samochodem od centrum Karpacza!!!

W malowniczej okolicy kwitnących wiosną sadów, pachnących lasów, cudownych widoków i licznych tajemniczych zakątków, odnajdą Państwo prawdziwą oazę ciszy i relaksu, mając przy tym dostęp do wszystkich atrakcji, które oferuje miasteczko narciarskie Karpacz.

Wszystkie wnętrza naszej willi zostały starannie odrestaurowane z dużą ilością miłości do szczegółu, zachowując w całości jej dawny szarmancki, przedwojenny styl. Dom jest ładnie umeblowany w stylu zgodnym z jego położeniem w górach. 

Proponujemy Państwu na trzech piętrach o łącznej powierzchni 180m2, wystarczająco dużo przestrzeni, aby wygodnie spędzić urlop w gronie całej rodziny lub przyjaciół. Nasz Domek Na Wsi jest wynajmowany "jako całość" do wyłącznej dyspozycji naszych gości w czasie ich pobytu i jest idealny dla grupy do 14 osób.

Do Państwa wyłącznej dyspozycji w czasie pobytu jest cały dom i ogród, tzn.:  
 
Trzy sypialnie, dwie na piętrze i jedna na poddaszu: 
 
Sypialnia I na poddaszu, z wyjściem na balkon, z łóżkiem małżeńskim oraz "łóżkiem dziennym" (tj. łóżko drewniane składane na dzień a w razie potrzeby rozkładane do rozmiarów łóżka małżeńskiego) i łóżko pojedyncze. 
 
Sypialnia II na piętrze, z łóżkiem małżeńskim oraz dwoma łóżkami pojedynczymi.
 
Sypialnia III na piętrze, z łóżkiem małżeńskim,  dużą rozkładaną kanapą do spania i łóżkiem pojedynczym. 
Istnieje dodatkowo możliwość dostawki. 
 
Z wszystkich okien pokoi rozprzestrzenia się piękny widok na zieleń, ogród i góry (masyw Śnieżki).
 
Hol i korytarz na piętrze.

Duża łazienka z wanną, umywalką, wc na piętrze i wc z umywalką na parterze.

Hol na parterze.

Duża kuchnia (ok. 18m2) na parterze z widokiem na ogród (dwa bardzo duże okna) z dużym stołem, w pełni wyposażona, wejście z kuchni do salonu i osobne wejście do holu.

Duży salon (ok. 40m2) z TV, kanapy, duży stół, wyjście na taras i ogród (położenie południowe), osobne wejście z salonu do kuchni i do holu (pomieszczenia przejściowe - dawny niemiecki styl).

Duży  ogród o powierzchni 1000m2, strona południowa z cudownym widokiem na Śnieżkę z piękną roślinnością, w tym licznymi drzewami owocowymi (jabłka, gruszki, śliwki, poza tym: maliny, agrest), taras, meble ogrodowe,  hamak i grill.

Cały obiekt jest przez swoje południowe położenie i dużą ilość okien (21 szt.!!!) przez cały dzień zlany światłem, przez co panuje w nim radosna atmosfera a ogród zaprasza do słonecznych kąpieli i do grillowania.
Teren jest ogrodzony i znajduje się na nim miejsce dla trzech samochodów osobowych.

Po wcześniejszym uzgodnieniu warunków z wynajmującym oferujemy również możliwość pobytu ze zwierzętami. 

Mówimy po polsku, angielsku, niemiecku i francusku.

Zapraszamy!

Zdjęcia

foto 1
foto 2
foto 3
foto 4
foto 5
foto 6
foto 7
foto 8
foto 9
foto 10
foto 11
foto 12
foto 13
foto 14
foto 15
Panel klienta - Tenet - Serwisy Turystyczne
"Domek Na Wsi"
Ukształtowanie terenu Karpacza