"Domek Na Wsi"

Ukształtowanie terenu Karpacza

    karpacz jest miastem podgórskim, dlatego jego ukształtowanie terenu jest dość specyficzne. Oczywiście to co najbardziej przyciąga do Karpacza to właśnie góry i możliwość jazdy na nartach oraz snowboardzie. Karpacz jest miastem typowo górzystym, jednak prawie 65% całej powierzchni zajmują lasy. To bardzo ciekawe połączenie, ponieważ daje możliwość szaleństwa na stokach, a z drugiej strony spokojniejszych spacerów po szlakach turystycznych.
wyciągi w Karpaczu zajmują sporą część powierzchni, ponieważ miasto nastawione jest przede wszystkim na turystów, którzy upodobali sobie zjazdy na nartach czy też na snowboardach. Gdyby tylko była taka możliwość, to z pewnością nowych wyciągów oraz stoków narciarskich powstawało by więcej i więcej. Ze względu na swoje położenie, przyjazd do Karpacz może wiązać się z wieloma różnymi przygodami. Jeśli chcemy spać w bardzo ekstremalnych i niemal dziewiczych warunkach, to z pewnością powinniśmy wyprać się na kempingi w karpaczu W tych właśnie miejscach jesteśmy bardzo blisko natury, często w lesie lub też innymi malowniczym miejscu.  Wiele z ośrodków czy też pensjonatów położonych jest na terenie górzystym, dlatego też czasami z okno możemy widzieć piękny widok na góry.
 Na terenie Karpacza znajdują się także małe zbiorniki wodne oraz źródełka, a. Wiele osób twierdzi nawet, że woda z tych źródełek górski ma bardzo dobre właściwości lecznicze i jest w stanie uleczyć niektóre choroby i dolegliwości, z którymi borykają się różni ludzie.
Panel klienta - Tenet - Serwisy Turystyczne
Domek Na Wsi
Ukształtowanie terenu Karpacza